tomasz_19 napisał(a):

|
Nie to żebym zaglądał w czyjąś metrykę, ale czy nie uważasz za niepoważne twierdzenie, że wyżej wymienieni piłkarze nadają się do budowania drużyny na lata? już nie wposminając o drużynie aspirującej do miana najlepszej w Polsce bo zawsze mierzymy wysoko mimo wszystko... abstrahując od tego, że forma tych zawodników w rundzie wiosennej pozostawiała wiele do życzenia... bardzo dobry ruch władz klubu, zwłaszcza, że dużo zarabiali a jakości brakowało, albo grać się nie chciało.
|
Ale z takim założeniem przychodzili, szczególnie Ostoja, który miał być następcą Sobola na długie lata.