Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70189
Stary 07.06.2015, 21:51
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Nie to żebym zaglądał w czyjąś metrykę, ale czy nie uważasz za niepoważne twierdzenie, że wyżej wymienieni piłkarze nadają się do budowania drużyny na lata? już nie wposminając o drużynie aspirującej do miana najlepszej w Polsce bo zawsze mierzymy wysoko mimo wszystko... abstrahując od tego, że forma tych zawodników w rundzie wiosennej pozostawiała wiele do życzenia... bardzo dobry ruch władz klubu, zwłaszcza, że dużo zarabiali a jakości brakowało, albo grać się nie chciało.
Ale z takim założeniem przychodzili, szczególnie Ostoja, który miał być następcą Sobola na długie lata.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując