WISŁAZWE napisał(a):

|
Bo Dudka zgodził się na obniżkę pensji i jest szansa, że zostanie jeszcze na sezon.
|
To tylko pokazuje, że Dudka nie cieszy się żadnym zainteresowaniem. Wielka szkoda, że zostaje, bo to znak, że szatnią będzie rządzić stara gnusna gwardia.