Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70188
Stary 07.06.2015, 21:50
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Bo Dudka zgodził się na obniżkę pensji i jest szansa, że zostanie jeszcze na sezon.
To tylko pokazuje, że Dudka nie cieszy się żadnym zainteresowaniem. Wielka szkoda, że zostaje, bo to znak, że szatnią będzie rządzić stara gnusna gwardia.
Odpowiedz cytując