TSWthedues napisał(a):

|
Dudka, Ostoja, Stilic i Guła Ci piłkarze już nas nie będą reprezentować w nowym sezonie, decyzje na pewno były już wcześniej podjęte, to niech mi ktoś wytłumaczy po co ta trójka wychodziła dziś na mecz? Kazek to trener bez jaj!
|
Żeby ....y z Warszawy nie jebaly po nas jak po Górniku. Dobrze ze zagrali i zwłaszcza Bałkaniarze, zaprezentowali sie przyzwoicie.