Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70184
Stary 07.06.2015, 21:42
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Stilić, Dudka, Ostoja - oni przychodzili, żeby być tymi, na których chciano budować od nowa. Teraz też przyjdą Cywki i inne grajki i za dwa lata znów będzie czystka, bo będziemy zaczynali budowę od nowa. Tu trzeba budować z głową i planem, a nie ciągle od nowa.
Ostoję, czy Dudkę trudno uznać za piłkarzy, na których można było budować „nową” drużynę biorąc pod uwagę ich metrykę. Jeżeli już mamy takowy zespół stworzyć, to oprzyjmy go na ludziach pokroju Bobana, a nie na wypalonych „dziadkach”, którzy grają tu tylko po, to, żeby „doczłapać” do emerytury. W odwodzie mamy też młodych, którym wreszcie należy dać prawdziwą szansę. Taki Zając w niczym nie będzie gorszy od odchodzącego Stępińskiego. A Cywka raczej krótkoterminową „inwestycją” nie będzie, zważywszy na długość podpisanego przez niego kontraktu.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując