Grisza1 napisał(a):

|
Stilić, Dudka, Ostoja - oni przychodzili, żeby być tymi, na których chciano budować od nowa. Teraz też przyjdą Cywki i inne grajki i za dwa lata znów będzie czystka, bo będziemy zaczynali budowę od nowa. Tu trzeba budować z głową i planem, a nie ciągle od nowa.
|
Ostoję, czy Dudkę trudno uznać za piłkarzy, na których można było budować „nową” drużynę biorąc pod uwagę ich metrykę. Jeżeli już mamy takowy zespół stworzyć, to oprzyjmy go na ludziach pokroju Bobana, a nie na wypalonych „dziadkach”, którzy grają tu tylko po, to, żeby „doczłapać” do emerytury. W odwodzie mamy też młodych, którym wreszcie należy dać prawdziwą szansę. Taki Zając w niczym nie będzie gorszy od odchodzącego Stępińskiego. A Cywka raczej krótkoterminową „inwestycją” nie będzie, zważywszy na długość podpisanego przez niego kontraktu.
