Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 07.06.2015, 21:28
Wg mnie odje..bania pańszczyzny nie było zagrali całkiem dobry mecz jeden z lepszy w ostatni czasie. Może w jednym momencie Semirowi zadrżała noga gdy dobrze podał do Brożka ten miałby tylko jednego piłkarza przed sobą
Odpowiedz cytując