Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70183
Stary 07.06.2015, 21:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobre decyzje - tu trzeba budować od nowa.
Stilić, Dudka, Ostoja - oni przychodzili, żeby być tymi, na których chciano budować od nowa. Teraz też przyjdą Cywki i inne grajki i za dwa lata znów będzie czystka, bo będziemy zaczynali budowę od nowa. Tu trzeba budować z głową i planem, a nie ciągle od nowa.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując