Ogryzek napisał(a):

|
Bardzo dobre decyzje - tu trzeba budować od nowa.
|
Stilić, Dudka, Ostoja - oni przychodzili, żeby być tymi, na których chciano budować od nowa. Teraz też przyjdą Cywki i inne grajki i za dwa lata znów będzie czystka, bo będziemy zaczynali budowę od nowa. Tu trzeba budować z głową i planem, a nie ciągle od nowa.