Temat
:
[37 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 7 czerwca godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
65
07.06.2015, 21:24
Dudka, Ostoja, Stilic i Guła Ci piłkarze już nas nie będą reprezentować w nowym sezonie, decyzje na pewno były już wcześniej podjęte, to niech mi ktoś wytłumaczy po co ta trójka wychodziła dziś na mecz? Kazek to trener bez jaj!
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues