|
Gerrier lepiej podaje,Bury przyjmuje w 90 minucie i feta przy Lazienkowskiej
bylo blisko,tego rewanzu za Jopa
W kazdym razie jednak wole Kuchenki na Mistrza,Legia sama jest sobie winna,ale .... juz mi lotto wszystko
P.S tak słabego Mistrza Polski to dawno nie widzialem,jak L mogla to przegrac to sam nie rozumiem.
|