Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 07.06.2015, 20:58
Gerrier lepiej podaje,Bury przyjmuje w 90 minucie i feta przy Lazienkowskiej

bylo blisko,tego rewanzu za Jopa

W kazdym razie jednak wole Kuchenki na Mistrza,Legia sama jest sobie winna,ale .... juz mi lotto wszystko

P.S tak słabego Mistrza Polski to dawno nie widzialem,jak L mogla to przegrac to sam nie rozumiem.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując