Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 07.06.2015, 20:50
NAJLEPSZE MECZE - Lech - Wisla 2:3 Pogoń - Wisła 0:3, Górnik - Wisła 0:5, Legia - Wisła 2:2, Wisła - Górnik 4:1. NAJGORSZE MECZE - Wisła - Legia 0:3, Cracovia - Wisła 1:0, Lechia - Wisła 1:0, Wisła - Zawisza 0:1, Wisła - Śląsk 0:1. PLUSY SEZONU: Fakt bycia liderem przez 2 kolejki, koniec konfliktu na linii klub - kibice. MINUSY SEZONU: fatalna runda wiosenna, marazm w klubie, fatalne końcówki meczów
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 07.06.2015 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując