Ogryzek napisał(a):

Bardzo dobre decyzje - tu trzeba budować od nowa. I tak w przyszłym sezonie nie będziemy grali o puchary na serio - to chociaż budujmy drużynę na kolejny sezon. Po co nam takie tymczasowe sztukowania starymi "dziadami"?
Czasem trzeba podjąć męską decyzję i rozgonić towarzystwo od "pięknych remisów 2-2" Z tego już chleba nie będzie.
Czekam na powiew świeżej młodej krwi. I nie muszą to być gwiazdy ale piłkarze którzy chcą się wylansować i wybić a nie odcinać kupony od nazwiska.
|
Wiem o tym doskonale, że to są dobre decyzje. Pytanie tylko pojawia się takie czy na miejsce Garguły, Stjepanovicia, Stilicia - przyjdą zawodnicy młodzi, na których będzie można zarobić jakiś grosz? Czy nadal będziemy przystanią dla emerytów i będziemy zgarniać odpadki z III ligi portugalskiej?
Zgadzam się, że potrzeba świeżej krwi, potrzeba młodości pomieszanej z doświadczeniem, ale nie na zasadzie Stępiński - Brożek. Gdzie Mariusz grywał końcówki albo wcale. On ma grać przy Brożku i mamy w końcu wrócić do prawdziwego 4-4-2.
Stępiński jest tylko przykładem, bo jak wiemy wraca do Niemiec.