WISŁAZWE napisał(a):

Zaczynają się czystki w drużynie.
Albo zbudujemy coś na nowo, z nowym trenerem, albo... będzie pikować ostro w dół a następnym sezonie będziemy się emocjonować meczami o stawkę.. jaką będzie utrzymanie w lidze.
|
Bardzo dobre decyzje - tu trzeba budować od nowa. I tak w przyszłym sezonie nie będziemy grali o puchary na serio - to chociaż budujmy drużynę na kolejny sezon. Po co nam takie tymczasowe sztukowania starymi "dziadami"?
Czasem trzeba podjąć męską decyzję i rozgonić towarzystwo od "pięknych remisów 2-2" Z tego już chleba nie będzie.
Czekam na powiew świeżej młodej krwi. I nie muszą to być gwiazdy ale piłkarze którzy chcą się wylansować i wybić a nie odcinać kupony od nazwiska.