Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 07.06.2015, 20:34
Legia sprzedała Radovicia i od tego momentu wszystko się gdzieś popsuło.

W przyszłym sezonie o mistrzostwo będzie chciała powalczyć na poważnie jeszcze Lechia.

A w Krakowie? Ktoś pamięta głosy typu: "co nam z kolejnego mistrzostwa?" Dziś 4 rok czekamy na europejskie puchary.

Gratulacje dla trenera Skorży.
Odpowiedz cytując