|
Legia sprzedała Radovicia i od tego momentu wszystko się gdzieś popsuło.
W przyszłym sezonie o mistrzostwo będzie chciała powalczyć na poważnie jeszcze Lechia.
A w Krakowie? Ktoś pamięta głosy typu: "co nam z kolejnego mistrzostwa?" Dziś 4 rok czekamy na europejskie puchary.
Gratulacje dla trenera Skorży.
|