Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22392
Stary 07.06.2015, 20:22
filemon napisał(a):Wyświetl post
"@WyrwaMichal: Łukasz Garguła odchodzi z Wisły. "Klub nie będzie ze mną rozmawiał w sprawie przedłużenia kontraktu"."
"@jaceksta: Po meczu do szatni wszedł prezes Gaszynski i powiedział Gargule, że nie przedłuża z nim kontraktu."
O ile o wchodzeniu do szatni to pewnie bajka, o tyle jednak kontrakt nie zostanie przedłużony.
Ale to nie bajka:

http://www.90minut.pl/news/251/news2...i-z-Wisly.html
Odpowiedz cytując