Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 07.06.2015, 20:12
Najlepszy mecz: Górnik - Wisła 0:5, Pogoń - Wisła 0:3
Najgorszy meczy: Cracovia - Wisła 1:0, wszystkie zremisowane w ostatnich minutach...
Plus sezonu: Na siłę - pozbycie się Bednarza.
Minus sezonu: Szeroko rozumiana organizacja klubu, brak jednoznacznej decyzji właściciela w sprawie przyszłości klubu...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując