|
Ja na koniec sezonu powiem tyle, póki będziemy mieli takich piłkarzy jak Jankowski, Guerrier, którzy mentalnie są w B klasie, to póty o czymś więcej niż 6 miejsce możemy sobie pomarzyć. Ja obserwowałem dziś grę Jankowskiego... on w defensywie chodzi po boisku i nie kryje, to przez takich jak on tracimy głupie bramki(nie wszystkie oczywiście), bo nie ma doskoku i przerwania akcji w odpowiednim momencie, nie mamy gościa na defensywnego pomocnika, potem mamy problemy w środku, bo Głowa i Guzmics muszą asekurować inne strefy.
Według mnie w tym sezonie ciężko wskazać plus. Ja mogę wyróżnić tylko dwóch zawodników za równą grę: To klasycznie Głowacki i Buchalik. Grali najrówniej, bez klopsów, czasem drobne błędy się zdarzały, ale rzadko.
Na wielki minus Jankowski, Boguski, Guerrier i Dudka. Bardzo słaby sezon tych zawodników pomijając, że niektórzy z nich mieli okresy 3-4 meczy, że wychodzili ponad linię bazową, ale sezon ma 37 kolejek.
Brożka bym rozgrzeszył, bo widać że on gra z kontuzją uda. Za to szacun.
|