Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 07.06.2015, 19:27
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mistrz Polski słaby jak nigdy.
A pamiętacie jak trąbiono o słabości Mistrza Polski, kiedy to my go zdobywaliśmy w 2011 mając tyle samo punktów, co Legia teraz po zasadniczym? I jakoś nie ma płaczów w mediach jaka to słaba drużyna wygrała MP (kuchenki miały jeszcze o 2 pkty mniej).

Szkoda, że nie udało im się zepsuć święta, ale pewnie zrobi to jakiś Żalgiris, albo inna Levadia udowodni wyższość nad maćkowym zmysłem taktycznym.

Dobrze, że ten sezon się skończył.

Co do samego meczu zaś, to najsłabszy dziś był Stilić. Jego gra dziś to sabotaż i powinien zostać zmieniony w 60 minucie.
Odpowiedz cytując