Kocur napisał(a):

To wina trenera że się Boguski potyka !!!
|
ktoś go wystawia, ktoś z nim kontrakt przedłuża.. nie pierwszy i nie ostatni klops Boguskiego
nie mam zasadniczo nic do gościa (są gorsi w zespole i którzy zarabiają większą kasę), ale promując przeciętność, będziemy cały czas przeciętni
i obyło się bez niespodzianki, a my przynajmniej kończymy z twarzą i 6 miejscem... teraz w rękach działaczy, czy tkwimy dalej w maraźmie czy próbujemy gonić czołówkę