Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 07.06.2015, 19:19
Kocur napisał(a):Wyświetl post
To wina trenera że się Boguski potyka !!!
ktoś go wystawia, ktoś z nim kontrakt przedłuża.. nie pierwszy i nie ostatni klops Boguskiego

nie mam zasadniczo nic do gościa (są gorsi w zespole i którzy zarabiają większą kasę), ale promując przeciętność, będziemy cały czas przeciętni

i obyło się bez niespodzianki, a my przynajmniej kończymy z twarzą i 6 miejscem... teraz w rękach działaczy, czy tkwimy dalej w maraźmie czy próbujemy gonić czołówkę
Odpowiedz cytując