|
no i mamy remis, do przewidzenia, niestety nasi pojechali tam odbębnić mecz i teraz już mogą pisać do swoich foczek, że czas na wczasy na kanarach...
Oglądając dzisiaj to spotkanie, zauważyłem, że Kazek za wszelką cenę chciał wygrać tylko nie kopacze, a ten pseudopiłkarz - sprzedawczyk Garguła niech się więcej na R22 nie pokazuje! Po wejściu nawet mu się za bardzo biegać nie chciało:/
|