Wyświetl pojedynczy post
adam28
Junior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1965
Stary 07.06.2015, 18:33
Dieslem przyjemniej mi się jeździ, wiem że do miasta bardziej nada sie benzynowa wersja Właśnie czytałem sporo o yarisach i I generacja podobno bezawaryjna, ale to już troche leciwy samochód, szczególnie jeśli mówimy o produkcji Japońskiej, dlatego rozglądam sie za yarisem II, tylko że już opinie są różne. Dlatego chciałbym zaczerpnac Waszych porad. Autko ma być używane, max 5-6 letnie. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując