Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1964
Stary 07.06.2015, 18:04
Po mieście dizla ? Adam oszalałeś

Yaris I w benzynie miała moja kumpela - specjalnie starała się ją zajechać ale nie dała rady w końcu sprzedała chyba po 6 latach


Edit: Nowe? Jak tak to nowa corsa i fiesta mi się cholernie podoba. Miałbym cholerny dylemat. Silnik 1.0 fordowski to faktycznie majstersztyk - ma już z 5-6 lat i żadnej wpadki jak do tej pory.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując