Po mieście dizla ? Adam oszalałeś
Yaris I w benzynie miała moja kumpela - specjalnie starała się ją zajechać ale nie dała rady w końcu sprzedała chyba po 6 latach
Edit: Nowe? Jak tak to nowa corsa i fiesta mi się cholernie podoba. Miałbym cholerny dylemat. Silnik 1.0 fordowski to faktycznie majstersztyk - ma już z 5-6 lat i żadnej wpadki jak do tej pory.