Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.06.2015, 17:06
Najlepszy mecz: Pogoń - Wisła 0:3, Lech - Wisła 2:3, Górnik - Wisła 0:5
Najgorszy mecz: Cracovia - Wisła 1:0, Śląsk - Wisła 1:0,
Plus sezonu: wywalenie Bednarza, awans do grupy 1-8, wygrane wiosenne derby
Minus sezonu: nadal nędza finansowo-organizacyjna, nędzna wiosna z podtekstami, ogólnie nijaki sezon i brak widoków na lepszą przyszłość,jaja z Akademią, frekwencja na meczach, młodzież nie gra w 1 składzie, mógłbym tu wpisać jeszcze co najmniej z 5 rzeczy, które mnie niepokoją i smucą w kontekście teraźniejszości i niedalekiej przyszłości, ale i tak już przekroczyłem limit...
Odpowiedz cytując