Temat
:
Podsumowanie sezonu 2014/15 w wykonaniu Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
12
07.06.2015, 16:09
Najlepszy mecz: 2-1 w derbach i 3-2 z Lechem
Najgorszy mecz: 0-1 w derbach i 1-3 z Bełchatowem
Plus sezonu: 1. Zatrudnienie Gaszyńskiego, 2. Zwolnienie Smudy i Bednarza, 3. Transfery
Minus sezonu: kryzys, brak wiślackiej młodzieży, postawa sędziów
filemon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filemon
Znajdź inne posty napisane przez filemon