Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.06.2015, 16:09
Najlepszy mecz: 2-1 w derbach i 3-2 z Lechem
Najgorszy mecz: 0-1 w derbach i 1-3 z Bełchatowem
Plus sezonu: 1. Zatrudnienie Gaszyńskiego, 2. Zwolnienie Smudy i Bednarza, 3. Transfery
Minus sezonu: kryzys, brak wiślackiej młodzieży, postawa sędziów
Odpowiedz cytując