Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 07.06.2015, 14:06
mam nadzieje że wkońcu o Wiśle będzie coś pozytywnego i że wygramy w Poznaniu z tymi pyrusami! Mam gdzieś kto będzie mistrzem chce żeby Wisła się nie podkładała !

0-1 90+4 Brożek
Odpowiedz cytując