|
Najlepszy mecz: Lech - Wisła 2-3
Najgorszy mecz: Wisła - Śląsk 0-1
Plus sezonu: kilka ładnych bramek, dużo emocji i niezła na ogół gra dla oka+ wywalenie Bednarza
Minus sezonu: (tu trzeba się rozwinąć)
1. Zmarnowany sezon Wiślackiej młodzieży. Mistrzów Juniorów 2014
2. Frajerskie tracenie bramek w końcówkach (pomimo niezłej gry) = zaprzepaszczenie miejsca dającego grę w LE
3. Ciągnący się dalej kryzys finansowy + brak sponsora Czarny PR płynący z własnego ogródka: wypowiedzi Smudy, zaleganie z pensjami itd
|