|
Najlepszy mecz: Pogoń - Wisła 0:3, Lech - Wisła 2:3, Górnik - Wisła 0:5
Najgorszy mecz: Cracovia - Wisła 1:0, Śląsk - Wisła 1:0, Wisła - Pogoń 2:2
Plus sezonu: transfer Richarda Guzmicsa, gra Rafała Boguskiego, odejście Jacka Bednarza
Minus sezonu: frekwencja na R22, odpuszczenie Pucharu Polski, Robert Gaszyński i jego gadanie na konferencjach
Ostatnio edytowane przez fansorina : 08.06.2015 o godz. 11:28.
|