|
Najlepszy mecz: Lech Poznań 2:3 Wisła Kraków, Górnik Zabrze 0:5 Wisła Kraków, Wisła Kraków 3:1 Lechia Gdańsk
Najgorszy mecz: cRACOVIA 1:0 Wisła Kraków, Wisła Kraków 0:3 Legła Warszawa, Lechia Gdańsk 1:0 Wisła Kraków
Plus sezonu: Zwolnienie Smudy/Zatrudnienie Gaszyńskiego/ Gra naszych kopaczy do 8 kolejki
Minus sezonu: Postawa kopaczy w meczach rundy finałowej (oprócz meczu z Górnikiem), frajerskie zachowanie Stilicia na koniec (nie chodzi mi tu o nie przedłużenie kontraktu)
|