|
Najlepszy mecz: Albo 3:2 z pyrkami albo 5:0/4:1 z Górnikiem - we wszystkich 3 meczach ładna gra,
Najgorszy mecz: 1:2 z Jagą i 2:2 z Jagą oraz oczywiście 30 kolejka ze Śląskiem, pierwszy poważny sygnał, że pucharów nie chcemy.
Plus sezonu: Wyrzucenie łysego jacka, transfer Jovicia, wybuch formy czarnych skrzydeł
Minus sezonu: Lukasz G., Mariuszek Stępiński i Dyzma
|