Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.06.2015, 11:46
Najlepszy mecz: Lech Poznań 2-3 Wisła Kraków - Całkowicie zdominowaliśmy ten mecz, który powinien się jednak skończyć dużo wcześniej. Pokazaliśmy charakter i mogło zakończyć się dużo wyższym wynikiem.

Najgorszy mecz: Cracovia 1:0 Wisła - Frajerska przegrana w ostatnich minutach. Nie pokazaliśmy zupełnie nic. Praktycznie pojechaliśmy na Kałużę się bronić.

Plus sezonu: Forma na jesień. Przyjemnie się na to patrzyło.

Minus sezonu: Brak sponsora i nie podpisanie kontraktów z kluczowymi piłkarzami wcześniej.
Odpowiedz cytując