|
Najlepszy mecz: Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków - Ładna, składna gra na boisku niewygodnego przeciwnika, który walczy/ł o mistrzostwo.
Najgorszy mecz: GKS Bełchatów 3-1 Wisła Kraków - Bełchatów wiosną zbierał łomot od każdego w lidze, ale oczywiście tylko Wisełka musiała być taka dobra i podarować im 3 pkt.
Plus sezonu: Jesienią przez moment byliśmy liderem. Miło było poczuć smak tego pierwszego miejsca choć przez chwilę.
Minus sezonu: Transfery za 5 zł.
|