Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.06.2015, 11:25. Podsumowanie sezonu 2014/15 w wykonaniu Wisły Kraków.
Witam,
zakładam temat w którym podyskutujemy nad podsumowaniem mijającego sezonu. Co was rozczarowało, jakie mieliście oczekiwania. Kogo byście wyróżnili a kogo zganili. Jakie są wasze odczucia po mijającym sezonie? Gorycz, rozczarowanie? Jakie macie spostrzeżenia? Jest szansa na lepsze jutro, czy raczej powolne gaszenie światła i przecieranie kurzu ze zdobytych pucharów.. Bo na nowe się nie zanosi.

Proponuję również, aby każdy kto chce w swoim podsumowaniu sezonu wyodrębnił kilka kategorii, które później zliczę i podsumuję.


Najlepszy mecz:
Najgorszy mecz:
Plus sezonu:
Minus sezonu:


W każdej kategorii można podawać MAKSYMALNIE trzy zdarzenia, w plusie/minusie sezonu można podać - transfer, wydarzenie, daną sytuację. Mam nadzieję, że mniej więcej wiecie o co chodzi.


Głosujemy do 15 czerwca 2015.



Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując