Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 07.06.2015, 09:38
Kanonierka napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę by piłkarze w tej ostatniej kolejce jakoś się się rzucili na Amicę, pewnie myślami są na urlopach. Chciałabym się mylić to było by coś namieszać pod koniec w lidze i dać z znać o sobie przed nowym sezonem.
Cholera a ja miałem wrażenie że są od stycznia na urlopach
Odpowiedz cytując