Kanonierka napisał(a):

Nie sądzę by piłkarze w tej ostatniej kolejce jakoś się się rzucili na Amicę, pewnie myślami są na urlopach. Chciałabym się mylić to było by coś namieszać pod koniec w lidze i dać z znać o sobie przed nowym sezonem.
|
Cholera a ja miałem wrażenie że są od stycznia na urlopach
