Wyświetl pojedynczy post
Kanonierka
Junior Member
 
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 07.06.2015, 09:09
Nie sądzę by piłkarze w tej ostatniej kolejce jakoś się się rzucili na Amicę, pewnie myślami są na urlopach. Chciałabym się mylić to było by coś namieszać pod koniec w lidze i dać z znać o sobie przed nowym sezonem.
Odpowiedz cytując