Temat
:
[37 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 7 czerwca godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Kanonierka
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
32
07.06.2015, 09:09
Nie sądzę by piłkarze w tej ostatniej kolejce jakoś się się rzucili na Amicę, pewnie myślami są na urlopach. Chciałabym się mylić
to było by coś namieszać pod koniec w lidze i dać z znać o sobie przed nowym sezonem.
Kanonierka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kanonierka
Znajdź inne posty napisane przez Kanonierka