Mario Nh napisał(a):

|
To byłaby wielka sprawa pozbawić niemal pewnego mistrzostwa Lecha. W dodatku na jego własnym stadionie.
|
Chyba Lech musiałby się nie pojawić na boisku
Ale jakiś samobój z główki na 0-1 w końcówce meczu byłby sprawiedliwością dziejową
