Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.06.2015, 08:57
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
To byłaby wielka sprawa pozbawić niemal pewnego mistrzostwa Lecha. W dodatku na jego własnym stadionie.
Chyba Lech musiałby się nie pojawić na boisku

Ale jakiś samobój z główki na 0-1 w końcówce meczu byłby sprawiedliwością dziejową
Odpowiedz cytując