arti napisał(a):

|
Buchalik - kontrakt do 2016, Misiek przedłużony do 2017 - gdzie Wy tu widzicie jeszcze miejsce i pieniądze dla Janukiewicza czy jakiegokolwiek innego sensownego bramkarza?
|
To chyba wtedy oczywiste jest że Buchalika upychamy gdzie się da za jakieś małe złotówki, ale pewnie złudne me nadzieje na nowego bramkarza.