Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.06.2015, 01:37
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Kosztowal 50 tys zl. za miesiac. Moskal kosztuje moze z polowe tej ceny. Jesli otrzymujesz usluge o podobnej jakosci ale za pol ceny to chyba sie cieszysz co nie?
Widzisz, tylko że my płacimy Smudzie i Moskalowi JEDNOCZEŚNIE. Innymi słowy, otrzymujemy tą samą usługę za 150% ceny samego Franza Do tego u Smudy były jaja na konferencjach prasowych gratis. Od początku pisałem, że to będzie słaba zamiana

Nie, żebym był zwolennikiem zwolnienia Moskala. Wręcz przeciwnie. Chciałem tylko zaznaczyć, że klubem nadal rządzą idioci.
Jak będziemy płacić trzem trenerom, a nie będziemy - zawodnikom, to nie widzę naszej przyszłości w różowych barwach...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.06.2015 o godz. 01:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!