Smuda zostal pogoniony niw tylko za wyniki, zostal zwolniony rownież za sianie defetyzmu i krytykowanie transferow.
Kosztowal 50 tys zl. za miesiac. Moskal kosztuje moze z polowe tej ceny. Jesli otrzymujesz usluge o podobnej jakosci ale za pol ceny to chyba sie cieszysz co nie? Ale tak wiem Ajax, ty wolisz Smude..
Smuda to prawdziwek, naturszczyk, dyzma ktory jest kiepski wizerunkowo dla klubu. Pewnie bedzie wiecej takich jak ja ktorych bolaly oczy patrzac na niego.
Smuda powiedzial ze nie potrzebuje trenera od przygotowania fizycznego bo on sie wszystkim zajmie..za jego wyplate
Ajax proszę cię