|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków
Offline
|
|
wolfu napisał(a): 
szkoda, że nie mamy u siebie wojowników. takich prawdziwych, co to na boisku zostawiają serce i poza boiskiem trzeba ich pilnować ("Kosa zostaw!")
pozazdrościć Legii
|
No to Pan dowalił... 
|
|