AdrianoZKS napisał(a):

|
Nie zapominaj, że sędzia wtedy też pomógł Amice, gola na 2:1 nie powinno być, bo faulowano Piecha, zresztą Pilarz puścił ten strzał jak szmata jakaś: https://youtu.be/SGS1d2NY_Kw?t=4m28s
|
Pamiętam doskonale. Pamiętam tę multiligę i to co pokazywali w końcówce jakby była wczoraj.
Jednak gdyby nie Jop to mogliby nam...
Zresztą to już oczywiście nieważne. Wiadomo, że my kibice zawsze chcemy wygranej, a co siedzi tym razem w głowach kopaczy

?