Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 06.06.2015, 19:19
AdrianoZKS napisał(a):Wyświetl post
Nie zapominaj, że sędzia wtedy też pomógł Amice, gola na 2:1 nie powinno być, bo faulowano Piecha, zresztą Pilarz puścił ten strzał jak szmata jakaś: https://youtu.be/SGS1d2NY_Kw?t=4m28s
Pamiętam doskonale. Pamiętam tę multiligę i to co pokazywali w końcówce jakby była wczoraj.
Jednak gdyby nie Jop to mogliby nam...
Zresztą to już oczywiście nieważne. Wiadomo, że my kibice zawsze chcemy wygranej, a co siedzi tym razem w głowach kopaczy?
Odpowiedz cytując