Wyświetl pojedynczy post
AdrianoZKS
Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 06.06.2015, 19:11
arti napisał(a):Wyświetl post
pytanie czy wtedy Boguski strzeliłby na 2-0 czy nie bo byśmy się cofnęli po golu? Pejsy oddały 1 strzał w światło bramki w siedemdziesiątej którejś czy osiemdziesiątej minucie. Załatwiliśmy się sami w niewiarygodny sposób.
Nie zapominaj, że sędzia wtedy też pomógł Amice, gola na 2:1 nie powinno być, bo faulowano Piecha, zresztą Pilarz puścił ten strzał jak szmata jakaś: https://youtu.be/SGS1d2NY_Kw?t=4m28s
Odpowiedz cytując