arti napisał(a):

|
pytanie czy wtedy Boguski strzeliłby na 2-0 czy nie bo byśmy się cofnęli po golu? Pejsy oddały 1 strzał w światło bramki w siedemdziesiątej którejś czy osiemdziesiątej minucie. Załatwiliśmy się sami w niewiarygodny sposób.
|
Ciężko mieć do kogoś pretensje skoro samemu sobie się strzela gola
