serek.c2 napisał(a):

|
Gdyby uznano prawidłowego gola Głowy przypadkowy gol Jopa niczego by nie zmienił...
|
pytanie czy wtedy Boguski strzeliłby na 2-0 czy nie bo byśmy się cofnęli po golu? Pejsy oddały 1 strzał w światło bramki w siedemdziesiątej którejś czy osiemdziesiątej minucie. Załatwiliśmy się sami w niewiarygodny sposób.