Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 06.06.2015, 18:41
Quaresma napisał(a):Wyświetl post
Żadnego podkładania, mistrz ma się rozstrzygnąć na boisku!

Zresztą Legia może stara k... ale w czym niby Lech lepszy? Może Lechowi nie pomagają tak sędziowie jak Legii, ale to Lech nam zabrał mistrzostwo i mecze z nimi kojarzą mi się z laniem nas na boisku, więc liczę, że tym razem nasi odkręcą kurek i zagotują pyry. Najlepiej w 90 minucie : )
pewien nieudacznik nie wiadomo po co wyskoczył w górę w doliczonym czasie i piłka odbiła się od jego kanciastej glacy i idealnie wpadła do naszej bramki. sami się załatwiliśmy w to popołudnie... pejsy nic by nam nie zrobiły...amica tez.
Kto zdobędzie MP? oczywiście tak źle i tak niedobrze...
Czy po 1982 (nasz mecz ze Śląskiem) była taka sytuacja, że niezainteresowana drużyna zmieniła w ostatniej kolejce sytuację na miejscach 1-2?
Ostatnio edytowane przez arti : 06.06.2015 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując