Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 06.06.2015, 18:14
Quaresma napisał(a):Wyświetl post
Żadnego podkładania, mistrz ma się rozstrzygnąć na boisku!

Zresztą Legia może stara k... ale w czym niby Lech lepszy? Może Lechowi nie pomagają tak sędziowie jak Legii, ale to Lech nam zabrał mistrzostwo i mecze z nimi kojarzą mi się z laniem nas na boisku, więc liczę, że tym razem nasi odkręcą kurek i zagotują pyry. Najlepiej w 90 minucie : )
Myślałem że to Jop zabrał to mistrzostwo
Odpowiedz cytując