Wyświetl pojedynczy post
Quaresma
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 06.06.2015, 17:55
Żadnego podkładania, mistrz ma się rozstrzygnąć na boisku!

Zresztą Legia może stara k... ale w czym niby Lech lepszy? Może Lechowi nie pomagają tak sędziowie jak Legii, ale to Lech nam zabrał mistrzostwo i mecze z nimi kojarzą mi się z laniem nas na boisku, więc liczę, że tym razem nasi odkręcą kurek i zagotują pyry. Najlepiej w 90 minucie : )
Odpowiedz cytując