arti napisał(a):

Buchalik - kontrakt do 2016, Misiek przedłużony do 2017 - gdzie Wy tu widzicie jeszcze miejsce i pieniądze dla Janukiewicza czy jakiegokolwiek innego sensownego bramkarza?
Babiarz - było info w zimie, że podpisał z jakimiś Szwajcarami więc to raczej też mrzonki.
|
Ad. 1 dokładnie
Ad. 2 to Dziwniel, nie Babiarz chyba
