Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70164
Stary 06.06.2015, 15:21
szkoda, że nie mamy u siebie wojowników. takich prawdziwych, co to na boisku zostawiają serce i poza boiskiem trzeba ich pilnować ("Kosa zostaw!")

pozazdrościć Legii

Odpowiedz cytując