Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17336
Stary 06.06.2015, 14:18
Co by nie mówić to Janukiewicz to dobry bramkarz, zawsze w czołówce bramkarzy ligowych ale nigdy na czele. Przede wszystkim jednak to gość, który się nie boi podejmować decyzji, opier.dolić obrońców itp i nie ucieka od odpowiedzialności. Nie sądzę żeby on przy remisie 0:0 w 90 minucie celebrował przez pół minuty wybicie piłki z piątki.
Odpowiedz cytując