BiałaGwiazda napisał(a):

|
Zawisza spadł z ligi,można wyciągnąć kilku grajków którzy bardzo solidnie się prezentowali na wiosne. mam tu na myśli przede wszystkim Portugalczyków Alvarinho i Mica oraz Kamila Drygasa i Bartłomieja Pawłowskiego.
|
On jest własnością Lechii Gdańsk, do Bydgoszczy był tylko wypożyczony.