Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17332
Stary 06.06.2015, 12:44
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Cernycha widziałbym chętnie w Wiśle.
Cernych ma ważny kontrakt, a cena znając życie spora.Kiełb jest za to do wzięcia za darmo. http://www.90minut.pl/news/251/news2...-z-Korony.html
Odpowiedz cytując