Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 06.06.2015, 12:20
Jeżeli nie będzie sabotażystów, to wszystko jest możliwe. Stilic już dwa mecze przesrał i tylko naiwniak może myśleć że to były przypadki. Z Legią nie podał Brożkowi do pustaka w pierwszej połowie, powtórzył manewr w drugiej. O czym tu gadać i jeszcze ma pretensje że siedzi na ławie gwiazdeczka zasrana...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując