|
Jeżeli nie będzie sabotażystów, to wszystko jest możliwe. Stilic już dwa mecze przesrał i tylko naiwniak może myśleć że to były przypadki. Z Legią nie podał Brożkowi do pustaka w pierwszej połowie, powtórzył manewr w drugiej. O czym tu gadać i jeszcze ma pretensje że siedzi na ławie gwiazdeczka zasrana...
|